O MNIE

    Wegan Nerd to blog wegański, 100% roślinny, czyli taki w którym nie znajdziedzie przepisów z  mięsem, rybami, nabiałem w tym mleka i innych produktów odzwierzęcych.

Kuchnia roślinna nie działa konwencjonalnie. Pełno w niej świeżych produktów, ciekawych połączeń, warzywa zamieniają się w pyszne desery, główne danie bywają wymyślne, ale i proste zawsze kolorowe i smaczne. Tutaj najważniejsze są chwasty, polskie bulwy, owoce i kwiaty.  
Staram się używać produktów lokalnych i sezonowych.   
Większość to przepisy autorskie, są też znalezione gdzieś tam, jak  i znalezione, ale przerobione po mojemu. 
Dodaje autorskie zdjęcia przyrządzonych potraw. 

O mnie:


    Na dietę wegetariańską 'przeszłam' mając około 13 lat. . Już od tego czasu zaczęłam gotować samodzielnie, głownie dla siebie. 
Podjęłam wyzwanie. Nie tylko dlatego, że chciałam udowodnić sobie i rodzinie, że najnormalniej w świecie to nie jest dla mnie problem, ale na 100% byłam pewna czego chcę, że za żadne skarby i przekupstwa nie zmienię decyzji i wartości, które zaczęły we mnie rozkwitać.
     Od około 8 lat jestem na diecie wegańskiej i szybko stało się iż nie wyobrażam sobie innego stylu życia.
Uwielbiam gazety o jedzeniu, uwielbiam programy o gotowaniu, godzinami siedzę na blogspocie czy pinterst i czytam blogi z całego świata.

    Blog dużo zmienił w moim życiu. Nagrodzono mnie tytułem Kulinarnego Bloga Roku w kategorii kulinarne za rok 2014. 
2015r Wegan Nerd został uznany tytułem Kulinarnego Bloga Roku wg Poland 100 Best Restaurants
Dniem 8 Listopada 2016r w Księgarniach w całej Polsce ukazała się moja autorska książka. Wegan Nerd- Moja roślinna kuchnia.
Obecnie prowadzę warsztaty roślinnego gotowania w całej Polsce!  


Można pisać z wszelkimi pytaniami, wynaturzeniami itp służę pomocą.

Jeśli mieszkasz w Krakowie i potrzebujesz pomocy fizycznej jak i mentalnej przy organizacji przyjęcia, meetingu śmiało napisz może uda mi się pomóc ;-)
Pozdrawiam
Ala Wegan Nerd ®